„Obdarzony szóstym zmysłem” – Maciej Kulhawik!

Znawca, entuzjasta i twórca iluzji obdarzony szóstym zmysłem. Już jako dziecko płynnie tasował talię kart jedną ręką. Doskonalił swoje sztuczki odczarowując szarą rzeczywistość ulic. Działał z iluzjonistami i mentalistami światowej sławy, takimi jak m.in. DYNAMO, Banachek, Luke Jermay czy Joshua Jay. Wśród znamienitych gości jego pokazów znaleźli się m.in. ambasadorzy na prywatnym przyjęciu klubu biznesowego.” – pisze o sobie Maciej Kulhawik na swojej stronie internetowej. Już 16 maja będziemy mieli okazję obserwować go w akcji w trakcie inauguracji festiwalu Polikultura.

Maciej Kulhawik pochodzi Zielonej Góry, aktualnie najczęściej spotkać można go we Wrocławiu. Zawodowy iluzjonista i showman występuje zarówno na zamkniętych imprezach, jak i przeprowadza otwarte pokazy na wrocławskim rynku. Sam twierdzi, że profesjonalizm wcale nie jest oznaką nudy, a dążeniem do perfekcji. Do tej pory występował przed różnoraką publiką już ponad tysiąc razy, każdy występ jest jednak wyjątkowy i spersonalizowany. Często kojarzony jest po charakterystycznych, czerwonych butach (sam uznaje je jako udany chwyt marketingowy). Jest gotów zaprezentować bardzo szeroki wachlarz magicznych sztuczek, przez te związane z kartami, aż po bardziej  zaawansowane rekwizyty.

 

W mediach społecznościowych często figuruje jako samozwańczy „Król Wrocławia” , a już 16 maja o godzinie 19:00 zapanuje na dziedzińcu Collegium Maius!

 

 

 

 

 

Źródła:

Najlepszy iluzjonista z Wrocławia? Maciej Kulhawik! [WYWIAD i sekrety]

maciejkulhawik.pl

Dodaj komentarz